Silvestrovská ponuka na chudnutie

Autor: Miro Veselý | 31.12.2017 o 9:58 | (upravené 7.1.2018 o 20:34) Karma článku: 2,45 | Prečítané:  473x

MetaboKOP! Kopanec pre váš metabolizmus. Preplieskajte štítnu žľazu a kúpte si slávny produkt BruchoPREČ dnes za 10-násobne vyššiu akiovú cenu. A to nie je všetko! Môžete minúť ešte viac. Ťahajte pudiláre a rýchlo čítajte! 

Táto ponuka sa už viac nezopakuje. Ste pripravení na riadne zoštíhlenie peňaženky?

article_photo

Nakopnite svoj metabolizmus na plné obrátky! Bude za vás spaľovať. 

Karolíma Ňuňubajgová si metabolizmus zrýchlila o 700%. Začal spaľovať tak výkonne, že každý deň mohla zjesť 25 krémešov a štanglu uheráku. Napriek tomu chudla. Jej manžel si na jej spaľujúcom metabolizme po večeroch pripaľoval aj cigarety. Tak výkonný metabolizmus môžete mať aj vy. 

Stačí ak vytasíte kreditnú kartu a prevediete ju celú na náš účet.

Ale to nie je všetko! Kúpte si aj presláveny koktajl BruchoPREČ. Vaše brucho bude do rána fuč. Proste bolo a neni. Hotovo. Aj plavky vám budú veľké.

article_photo

Tento kokteil je tak vyhladovaný, že žerie nielen veľké bruchá, ale niekomu odhryzne aj zo zadku a stehien.

Neváhajte. Kliknite sem a objednávajte koľko kuriér unesie! Vieme, koľko ste pribrali cez sviatky. Máme kameru vo vašej váhe.

article_photo

Ale teda toto že ako fakt nie je všetko! Čítajte ďalej a zatočí sa vám hlava! Niečoho sa chyťte, aby ste nespadli a neublížili si. 

ŠOK! Špeciálny silvestrovský bonus

Ak si objednáte jednu debničku prípravku, dostanete navyše za dvojnásobnú cenu skvelý kontravekový antiaging blokátor staroby.

Zahoď barlu, buď mladý a vyhraj auto!

K nemu vám pribalíme aj svetoznámy TukoŽER 3000. Toto je jednoducho absolútna bomba, špička a hrot. Fakt!

article_photo

Kliknite sem. Tuto aha:

article_photo

...a dozviete sa veci ktoré vám vyrazia dych. Budete nahlas kričať od nadšenia, akú ponuku ste našli. Chystajte eurá, budete veľa platiť.

Záruka a pravidlá spracovania osobných údajov

Po dobu 30 dní vám garantujeme naše obchodné podmienky. Zmluva nadobúda platnosť momentom aj len letmého zhliadnutia obchodných podmienok.

To je sila, však? Ostatne, ak môže u nás byť dopis právne považovaný za doručený aj keď ho nedostanete, tak aj my si môžeme robiť čo chceme. 

No a váš e-mail a osobné údaje sú u nás bezpečne distribuované a predávané mnohým našim obchodným partnerom. To má pre vás výhodu, že už nikdy sa nestratia. Je to lepšie, ako záloha v cloude.

Tak šup-šup. Pošlite e-mail, nech môžeme na vás pustiť sériu premyslených e-mailov v ktorých v praxi uvuidíte, ako sa robí nátlakový predaj.

Úplná prezentácia produktov na www.schudnutako.sk tak len smelo kliknite, inak sa naštveme.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Majského péenky sa Najvyššiemu súdu nezdajú. Dal ich posúdiť znalcom

Podnikateľ môže dosiahnuť aj prerušenie súdu, ktorý sa ťahá už roky. Jeho spoluobžalovaný Brtva nedávno po verdikte ušiel.


Už ste čítali?