Šok: chudnutie s klobásami - tomuto nikdy neuveríte

Autor: Miro Veselý | 1.4.2018 o 9:25 | Karma článku: 4,96 | Prečítané:  1654x

Pozrite si 2 krátke videá ktoré vám vyrazia dych, nedajú vám spať a navždy zmenia smer otáčania zemegule. (Mimochodom, Zem je tiež nejak podozrivo guľatá, nemala by planéta tiež schudnúť na štíhlejší tvar?)

Najznámejšieho a najväčšieho odborníka na podvýživu vám iste predstavovať nemusím. Kto by nepoznal treskuto odborný slovník obľúbeného Báčika z Chochoľova, vynálezcu receptu rumovej klobásy s makovým prívarkom v klobúku. Najznámejší však je ako metabolický znalec a výživový poradca. Klobásová diéta je jeho najnovším výkrikom do tmy sveta chudnutia. 

Klobásy sú najprirodzenejšou formou prasaťa. Už ich samotná konzumácia pomáha na duši rohostiť pokoj, mier a radosť. Klobásy sú údeným životným štýlom, sebavyjadrením.

V tomto videu si môžete pozrieť, ako sa Báčik spojil prostredníctvom telemostu s jedným z šarlatánov, čo šíria bludy po internete. Budete kričať od radosti keď sa dozviete ako ľahko môžete chudnúť hneď po reklame!!!

Ale to nie je všetko. Čítajte ďalej a zažijete šok!

V nasledujúcom videu sa môžete pozrieť na prvé zábery z pripravovaného veľkofilmu o praveku.

V tomto pripravovanom najnovšom širokouhlom, farebnom a následne takmer odfarbenom (ostane modrá a oranžová farba, ako vždy) celovečernom filme budeme sledovať príbeh z pred 50 tisíc rokov. Hlavná postava Uh Oh A-a je výživovým šamanom kmeňa. Polovicu filmu poúča spoludivochov o tom, že mamuty nie sú zdravé. V polovici filmu dej vyvrcholí, keď ho nadnáčelník tlupy pasuje do funkcie vrchného kontrolóra mŕtvosti ulovených mamutov. V tej chvíli nastáva dejový zvrat a Uh Oh A-a sa stáva obetavým nasadzovačom života. Potom čo ho jeden nie dozaista ulovený mamut zašliapne, kmeň stráca svojho výživového šamana. Nastáva neskutočná radosť, pretože nikto ich už nepoučuje. V tej chvíli ľudstvo vynašlo hudbu a tanec. Od tejto chvíle úsvitu ľudstva sa obezita stáva ideálom krásy a nastáva zvýšená spotreba mamutov. V závere filmu tak divák pochopí, že sledoval dejinnú zmenu vyhynutia mamutov a vzniku kultúry. Názov filmu bude pravdepodobne "Maslowova pyramída má nové poschodie".

Z tohto prekrásneho veľkofilmu zatiaľ zverejňujeme len krátky trailer:

Pokiaľ sa chcete inšpirovať trocha iným konceptom, je tu skvelá paleo diéta a rozhovor s Imrichom Zlostným, odborníkom na slaninu. (Poznáte z videa!)

Takže dostali ste sa až sem. 

Ruku na srdce! Však tomu všetkému neveríte? Vidíte, písal som to už v titulku, že tomu nikdy neuveríte.

A ani ja neverím, že mi niekto na tomto článku klikne na karmu. Trest za prvoaprílové pokusy musí byť krutý. Napríklad kúsanec do krémeša.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Hrozby zabrali, ľudia prišli. Oravčania stáli v radoch už pred testovaním

Tri a pol percentu doteraz testovaných odhalili nákazu.

Život na Slovensku sa opäť obmedzuje, začína sa miernejší lockdown (prehľad)

Zákaz vychádzania sa netýka cesty do práce, na Orave a v Bardejove treba i test.


Už ste čítali?